Hakkımızda

İnvest Mutfak İnş. End. Mutfak San. ve Dış Tic. Ltd. Şti

Proje Satış ekibimizden üretim ekibimize kadar, tüm faaliyetlerimiz her biri kendi alanlarında uzman, teknik ve akademik tecrübeye sahip çalışanlarımız tarafından yerine getirilmektedir. Ürünlerimizin çoğu kendi üretimimiz olmakla birlikte kalitesi CE, TSE, GAZMER tarafından onaylanmış ürünlerdir.

Ayrıca; Uluslarası endüstriyel mutfak sektöründe aktif şekilde ihracat ağını genişleten neredeyse tüm dünya ülkeleriyle iş ortaklığında bulunan sayılı firmalar arasındayız.

Kuruluşumuzdan bu yana değişmeyen, tek öncelikli ilkemiz müşteri önemi ve memnuniyetidir. Her İş Bizim İçin Değerlidir ” mantığıyla çıktığımız bu yolda Devlet ya da Özel farketmeksizin aldığımız her işin sorumluluğunu, asli görevimiz olarak benimser sonuçlarının kusursuz ve teslim ettiğimiz her işin kaliteli olması için ayrıca özveri ve çaba gösteririz.

Gösterdiğimiz gayretin yansıması olarak adımızın artık her pazarda tercih edilmesi ve sektörde takip edilen bir firma olduğumuzu haklı bir özgüven ile belirtmekteyiz.

Endüstriyel Mutfaklara İmzamızı Atıyoruz… Profesyonel Mutfaklar İnvest Mutfak’ın.

Hizmet verdiğimiz sektörlerden bazıları.
Gıda Hizmetleri Veren;  Restoran,  Lokanta,  Otel,  Motel, Hotel,  Pansiyon, Kafeterya,  Fast Food, Büfe, Market,  Tabldot Fabrikaları,   Pastaneler,   Dinlenme Tesisleri,   Fabrikalar,   Hastaneler, Askeri Birlikler vb. işletme ve kurumlara mutfak ve yemekhane.

Ayrıca Gıda Hizmetleri Harici olarak Sağlık Sektöründe, Ameliyathaneler, Morglar, Adli Tıplar gibi Hastane Paslanmaz Ekipmanları Konusunda Danışmanlık, Altyapı Çalışmaları,  Projelendirme,   Montaj   ve   Satış   Sonrası   Servis  Destekli,  olarak hizmet Vermekteyiz.

İnvest Mutfak Endüstriyel Mutfak ve Soğutma olarak Türkiye’nin en büyük süpermarket, cafe, restaurant, fast food olmak üzere ileri gelen gıda zinciri markaları, ayrıca kamu kurumlarının ana mutfak ve morg soğutma sistemlerinin proje, üretim, montaj dahil olmak üzere anahtar teslim projelerinin kurulmasını sağladık.© 2016 İnvest Gıda Makineleri

  • Twitter
  • facebook